2017

16 de setembro – Próximamente

15 de setembro – Santiago de Compostela
Sala Malatesta – Final Certame Fran Pérez “Narf”.

27 de agosto – A Coruña
Romaría de Sta. Margarida – 20:30h. – Con Luar na Lubre e Xacarandaina. (+info.)

19 de agosto – Malpica
Festa Galega – 23h. – Con Radio Cos, Filo da Ferreña e A.C. Carcaxía. (+info)

16 de xuño – Melide
A Fundación – Avda. Toques e Friol, 23.

21 de maio – A Coruña
Garufa Club – Rúa Riazor, 5.

cartel garufa

27 de xaneiro – Estrea de videoclip
FNAC A Coruña – 19h. (+info)

2015

22 de agosto – Antas de Ulla
II FAM – As Canteiras, Antas de Ulla (Lugo) – 22:00h. – Con Zoelas e Caxade. (+info)

15 de agosto – Malpica
Festa Galega – Peirao – 22:00h. – Con Milladoiro e Radio Cos. (+info)

10 de xullo – Carballo
Festival “Dando a lata” – Rego da Balsa – 23:00h. – Con Rayden e Darwin. (+info)

17 de xuño – A Coruña
San Xoán Pequeniño – Praza da Tolerancia (Labañou) – 18h.

17 de maio – O Couto
Festiletras – O Couto, Ponteceso. 19:00h. (+info)

23 de abril – A Coruña
Os Xoves na Sagrada – Biblioteca da Sagrada Familia – 20:00h. (+info)

19 de abril – Cangas
Salasón – Cangas (Pontevedra) – 20:30h. (+info)

20 de febreiro – Teruel (Aragón)
Bodas de Isabel – Hayma cultura – Ronda Alberes – 23:00h. (+info)

16 de xaneiro – A Coruña
A Cova Céltica – Rúa do Orzán, 82 – 22:30h. (+info)

2014

7 de decembro – Pontevedra
Pazo da Cultura – Showcase ás 19:30h. (30min.) (+info)

28 de novembro – Santiago de Compostela
Final do 14’MúsicaXove – Sala Capitol – Con Mother Seed, The Trunks e L’Adelines Garden. (+info)

19 de setembro – Culleredo
Folk Catalmibre – Paseo do Burgo – 22:00h. con Muxarega e  Böj. (+info)

12 de setembro – Radio Galega
Concerto en directo dentro do programa “Pensando en ti” – Entre as 2 e as 6h AM. (+info)

20 de agosto – A Coruña
Festa da fresa – Parque de Eirís – 21:30h. con Armonía Show. (+info)

15 de agosto – Malpica
VII Festa Galega de Malpica (A Coruña) – 22:30h. con Fol de Veneno (+info)

27 de xullo – Zas
Semana Cultural de Zas (A Coruña) – 21h. (+info)

5 de xullo – Vimianzo
XIX Asalto ó Castelo de Vimianzo (A Coruña) – 22:00h. con Kepa Junkera, Susana Seivane e Muyayo Rif. (+info)

21 de xuño – Aguiño
Son do Barbansa – Aguiño (Ribeira, A Coruña) – 21h. con Heredeiros da Crus, Terbutalina, Familia Caamagno e Tevra. (+info)

31 de maio – Oleiros
II Festa Amanexa – Pista polideportiva de Dexo (Oleiros, A Coruña) – 21h. (+info)


2013

13 de setembro – Culleredo
Folk Catalmibre – Paseo do Burgo – 22:30h. con Mini e Mero, Milesiáns e Leirabuxo.  (+info) 

festadafresa (1)